Přidat odpověď

Ordinace

2018-05-31 09:40

Spuštěno diskusní fórum

Vážení návštěvníci webu/klienti,

abychom pro Vás rozšířili ještě více naše služby i v online světě, připravili jsme zde na náš web diskusní fórum. Můžete zde zcela jednoduše založit téma k diskusi a následně o něm diskutovat. My vše budeme samozřejmě sledovat a rádi Vám odpovíme na Vaše případné dotazy. Nejzajímavější příspěvky budeme přímo i sdílet na náš Facebook.

MUDr. Jiří Štern

Jméno odpovídajícího člověka

2018-05-31 09:41

Tímto způsobem můžete jednoduše reagovat a komentovat dané téma v diskusním fóru.

Jitka

2018-11-21 21:06

Dnes jsem byla s tatínkem na kontrole po oční operaci u p. doktora Šterna. Byla jsem celkem šokována jeho chováním. Před vyšetřením a i v jeho průběhu se věnoval svému mobilu a zdálo se, že snad ani nevnímá, co se v ordinaci děje. Při samotném vyšetření se otci věnoval, vysvětlil mu situaci, to se mu nemůže upřít. Ale v závěru návštěvy v ordinaci si nezapomněl "přihřát svou polívčičku", když mě upozornil na to, že v Pelhřimově provádějí i kosmetické úpravy a že si všiml, že bych potřebovala operaci horních očních víček. Tento fakt samotný mě ani nepohoršil, je to pravda, ale nevím, jestli si pan doktor uvědomil, že při naší návštěvě nešlo o moje oční víčka, ale o oko mého otce. Garantuji panu doktorovi, že po takovém jednání bych určitě nešla na operaci do Pelhřimova, i kdybych o operaci uvažovala. Vybrala bych si jiné zařízení.
Kdyby nemusela kontrola oka mého otce proběhnout hned druhý den po zákroku, byla bych počkala na MUDr. Kubešovou. S tou máme ty nejlepší zkušenosti, je ochotná, milá a je patrné, že pacient je u ní na prvním místě, ne peníze.